Hakkımızda

Ankiz Madeni Yağları olarak Ankara ilinde Tüm Madeni Yağları bayiliği yapmaktayız. Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne, müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran firmamızın, müşteri portföyünü oluşturan; binek ve ticari araç servisleri, inşaat firmaları, oto yedek parçacıları, yağ perakendecileri, yıkama-yağlama istasyonları ve çesitli sanayi kuruluşlarının bulunduğu sahaya dağılan satiş ekibi ve dagıtım araç kadrosuyla, firmanızın kullanmış olduğu madeni yağları, ürün yelpazesi ve garantisi ile çok kısa sürede ve en ekonomik fiyatlarla temin etmek suretiyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Yüzde yüz yerli sermayeyle kurulan madeni yağ harmanlama ve dolum tesisimizde, otomotiv sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek benzinli ve dizel motor yağları, endüstriyel ürünler ve diğer yağlama ürünleri, dünya standartlarında baz yağ ve katıkların mükemmel formülasyonlara uygun karışımıyla hem iç, hem de dış pazarlardaki nihai tüketicilerin kullanımına sunulmaktadır. En modern ve hassas cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda harmanlamanın ve dolumun her aşamasında ulusal ve uluslararası normların gerektirdiği bütün testler eksiksiz olarak yapılabilmektedir.


Türkiye’ de üretilen ve sektörlerinin lideri olan Madeni Yağ markasını siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktan gurur duyuyoruz.